• vekaturizm@hotmail.com
  • 0545 216 28 01

DARENDE TURU

DARENDE TURU

HER HAFTA CUMARTESİ - PAZAR

Değerli misafirlerimiz, 06:30 Adıyaman Üniversitesi Önü, 06:45 Ünal Petrol Önü, 07:00 Adıyaman Merkez Ofis Onü ( VEKA TUR önü) kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

Değerli misafirlerimiz VEKA TUR araçları ile Adıyaman - Malatya karayolu ile Darende'ye doğru yol alıyoruz.

Turumuzun ilk durak yeri Günpınar Şelalesi. " Bozkırın Cenneti " olarak nitelendirilen, suyu kaynağından yaklaşık 40 m yükseklikten dökülen doğa harikası bir yerdir.

Turumuza öğle yemeğinin ardından  Tohma Kanyonu ile devam ediyoruz. Her iki yamacı dik ve sarp kayalıklar arasından akan suyu taşıyan Tohma Kanyonu'nda vereceğimiz fotoğraf molası sonrası, kayaların yamaç kısmında, kayalar oyularak kanal ile su götüren Somuncu Baba Türbesi'ni ziyaret ediyoruz.

Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi ziyaretimizde Tohma Kanyonu, Balıklı Kuyular, Çilehane, Kudret Havuzunu'da geziyoruz.

Somuncu Baba Türbesi ziyaretinden sonra turumuza Balıklı Kuyular ile devam ediyoruz. Kuyularda yaşayan ve görülmeye değer bir güzellik sunan balıklar Somuncu Baba'nın yâdigarı olarak kabul edilmektedir.

Turumuza Balıklı Kuyular gezisinin ardından, Levent Vadisi ile devam ediyoruz. 65  milyon yıl kadar öncesine dayanan kaya oluşumlarının bulunduğu Levent Vadisi'nde çeşitli dönemlere ait çok sayıda mağara bulunmaktadır.

Turumuzda verilen serbest zamanın bitimi ile saat 16:00'da belirlenen noktada buluşup Adıyaman'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Değerli misafirlerimiz, hayatınıza mola verip bizlerle bu anları paylaştığınız için teşekkür eder diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyoruz.

GEREKENLER

* Uygun yürüyüş ayakkabısı ( rahat edebileceğiniz )

* Ani sıcaklık değişimine uyabilecek üstlük ( Hırka, yelek, yağmurluk vb. )

 

Rota : Adıyaman - Malatya (104 km), Malatya - Darende ( 100 km), Darende - Adıyaman (204 km)

Toplam Tur Mesafesi : 408 km

Adıyaman'a Varış Saati : 19:00

 

ÜCRETLER

0-2 Yaş Çocuklar : ÜCRETSİZ

03 -  09 Yaş Çocuklar : 90,00₺

10 Yaş Üzeri : 115,00₺

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Veka Tur Güvencesi

* Lüks Minibüsler ile Ulaşım

*  Veka Tur ile Çevre Gezileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Öğlen Yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti 

 

Günübirlik turlarda tura kayıt yaptıktan sonra;

* Tura çıkış gününden 72 Saat(3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde %100 kesintisiz ücret iadesi olur.

*Tura çıkış gününden 72 Saat(3 Gün) kalasıya rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde %100 ücret kesintisi olup, herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır. Turun devredilmesi durumunda devir sebebiyle eğer bir ek masraf doğarsa, bu giderin karşılanmasından devralan ile beraber devreden kişi de sorumludur.

DİKKAT : Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Turumuz EN AZ 5 KİŞİYE ulaşmadığı takdirde tur iptal edilir.

 

Her türlü görüş ve önerileriniz için +90 545 216 28 01 - +90 507 457 23 91 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz, hayatınıza mola verip bizlerle bu anları paylaştığınız ve VEKA TUR AİLESİ'ini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 


 

 

Detaylı bilgi almak ve tura katılmak için alttaki karekodu okutmanız yeterlidir.

 

KareKod

 

 

 

1359 kez okundu
  • DARENDE TURU

Gezi ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun