• vekaturizm@hotmail.com
  • 0545 216 28 01

TUT DOĞA YÜRÜYÜŞ VE PARAŞÜT TURU

TUT DOĞA YÜRÜYÜŞ VE PARAŞÜT TURU

HAREKET

Değerli misafirlerimiz, 07:00 Adıyaman Merkez Ofis Önü ( VEKA TUR ofis önü ) - 07:05 Ünal Petrol Önü - 07:15 Adıyaman Üniversitesi Önü kalkış noktalarımızdan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

Değerli misafirlerimiz, VEKA TUR lüks minibüslerle Adıyaman - Tut karayolu ile turumuzun ilk durak yeri olan Relax Dinlenme Tesisleri'ne doğru yol alıyoruz.

Doğal havayı solup, Adıyaman ve Urfa Vadisi'ni görebileceğiniz doğanın eşsiz güzellikleri arasında, VEKA TUR çay ve kahve ikramları eşliğinde turumuza başlıyoruz. Verilecek olan kahvaltı (ekstra) molasının ardından turumuza Çanaklı doğa ve park gezisi ile devam ediyoruz.

Dileyen misafirlerimiz kahvaltı molasından sonra profesyonel uçuş eğitim şefi eşliğinde, yamaç paraşütü aktivitesine (ekstra) katılabilir.

Turumuza kahvaltı molasının ardından doğa yürüyüşü ile beraber Tut'un kuzeyinde bulunan Cıllaz mevkinde konumlanmış Memekli (Örnekli) Mağarası'na doğru yol alıyoruz.

Memekli (Örnekli) Mağarasından sonra, bahar ayında kar sularının erimesi ve yağmur sularıyla birleşmesiyle oluşan şelale gezisi ile turumuza devam ediyoruz.Vereceğimiz fotoğrafalama ve serbest zaman bitimi ile Relax Dinlenme Tesisleri'ne geçiyoruz.

Öğlen yemek (ekstra) molasının ardından, turumuza Relax Restaurant ve Dinlenme Tesisleri'nde doğa ile baş başa kalmak üzere serbest zaman ile devam ediyoruz. 

Serbest zaman bitimi ile saat 16:00'da belirlenen noktada buluşup Adıyaman'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Değerli misafirlerimiz hayatınıza mola verip bizlerle bu anları paylaştığınız için teşekkür eder diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyoruz.

GEREKENLER

* Uygun yürüyüş ayakkabısı ( rahat edebileceğiniz )

* Ani sıcaklık değişimine uyabilecek üstlük ( Hırka, yelek, yağmurluk vb. )

 

ROTA : Adıyaman-Tut (60 km), Bölge İçi Geziler (30 km), Tut-Adıyaman(60 km)

Toplam Tur Mesafesi :150 km

Adıyaman'a Varış Saati : 17:15

 

ÜCRETLER

0-2 Yaş Çocuklar  :  ÜCRETSİZ

03-09 Yaş Çocuklar  :  50,00₺

10 Yaş Üzeri  :  60,00₺

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Veka Tur Güvencesi

* Lüks Minibüsler ile Ulaşım

*  Veka Tur ile Çevre Gezileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Sabah Kahvaltısı ve Öğlen Yemeği

*Paraşüt Ücreti

Turumuz EN AZ 5 KİŞİYE ulaşmadığı takdirde tur iptal edilir.

Günübirlik turlarda tura kayıt yaptıktan sonra;

* Tura çıkış gününden 72 Saat(3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde %100 kesintisiz ücret iadesi olur.

*Tura çıkış gününden 72 Saat(3 Gün) kalasıya rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde %100 ücret kesintisi olup, herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır. Turun devredilmesi durumunda devir sebebiyle eğer bir ek masraf doğarsa, bu giderin karşılanmasından devralan ile beraber devreden kişi de sorumludur.

DİKKAT : Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

 

 

 

Her türlü görüş ve önerileriniz için +90 545 216 28 01 - +90 507 457 23 91 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 

 

 


 

 

 

 

Detaylı bilgi almak ve tura katılmak için alttaki karekodu okutmanız yeterlidir.

KareKod

 

 

487 kez okundu
  • TUT DOĞA YÜRÜYÜŞ VE PARAŞÜT TURU

Gezi ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için abone olun